Finał w Śremie podsumował starty

Finał w Śremie podsumował starty - Zdjęcie główne

Zawodami o puchar burmistrza Śremu zakończyły się zmagania w Międzynarodowej Lidze Taekwondo XIV Wesołek. Młodzież tradycyjnie rywalizowała w konkurencjach sprawnościowych, a młodzicy i juniorzy także w kyorugi.

Dobry występ odnotowali reprezentanci UKS-u Taekwondo Pleszew i UKS-u Taekwondo Gizałki, którzy w sumie zdobyli 28 medali. Dawid Bartoszek okazał się najlepszym zawodnikiem cyklu w gronie 65 juniorów młodszych. Drugie miejsce zajął Bartosz Stephan. W kategorii dzieci do lat 10 trzecie miejsce w łącznej punktacji wywalczył kolejny reprezentant UKS-u Taekwondo Pleszew, Szymon Richter. UKS Taekwondo Gizałki odniósł natomiast spory sukces drużynowy, bo w konkurencjach sprawnościowych został sklasyfikowany na trzeciej pozycji. Obszerna relacja i szczegółowe wyniki - w świątecznym wydaniu naszego tygodnika, który w sprzedaży będzie dostępny od poniedziałku, 22 grudnia. (ph)