Hatex przedłużył emocje

Hatex przedłużył emocje - Zdjęcie główne

Niewiele brakowało, a pauzujący Eka Fokus Żegocin, świętowałby już obronę mistrzowskiego tytułu Pleszewskiej Ligi Piłki Nożnej.

Hatex przegrywał bowiem do przerwy z Ekomixem 0:2, ale w drugiej połowie odwrócił losy potyczki (4:2). W następnej kolejce dojdzie do pojedynku „na szczycie” i jeżeli lider przegra, to mistrza poznamy dopiero w ostatnim meczu sezonu. Każde inne rozstrzygnięcie zakończy wyścig o pierwszą lokatę. Bardzo blisko korony „króla strzelców” jest Miłosz Brzozowski (na zdjęciu z lewej), który powiększył swój dorobek o dwa trafienia i z 14 bramkami umocnił się na prowadzeniu. Drugi w klasyfikacji Robert Zaworski (11 goli) jeszcze w pierwszej połowie potyczki z Hatexem opuścił z powodu kontuzji plac gry. Zespół Rysbudu/Amatorów umocnił się na trzecim miejscu, gromiąc dziś Victorię/Komiz 7:0. Sporą szansę na nawet wicemistrzowski tytuł zachował Tilgner, który pokonał Instal/Edbet 3:1. (ph)