III LIGA SIATKÓWKI. Poznanianki nie miały szans

III LIGA SIATKÓWKI. Poznanianki nie miały szans - Zdjęcie główne

Trener Artur Kukuła miał tym razem pełną kadrę zawodniczek. A te nie zawiodły, pokonując w trzech setach rywalki z Poznania.

Pierwszy set rozpoczął się od prowadzenia pleszewianek 11:3. Później było 18:6 i wysoka przewaga nieco zdekoncentrowała nasze siatkarki, ale i tak wygrana w tej odsłonie nie była zagrożona. Druga partia rozpoczęła się od prowadzenia rywalek 6:0 i trzeba było gonić wynik. Udało się doprowadzić do stanu 17:17, a na prowadzenie wyprowadziła Libero Sylwia Grobys, która popisała się asem serwisowym. Zresztą w ten sam sposób zakończyła seta. W trzeciej partii mogła odpocząć, a i tak poznanianki nie miały sportowych argumentów. Owszem, pleszewskiej drużynie zdarzył się przestój, bo ze stanu 24:14 szybko zrobiło się 24:19, ale nie wybrzydzajmy. Miasto i Gmina Pleszew wspiera w ramach konkursu ofert zespół kadetek. Drużynę, która występuje w III lidze piłki siatkowej kobiet, niestety, nie. Na szczęście dobroczyńców nie brakuje. Sponsorem pojedynku z SKS PBS PP Poznań był Zbigniew Mizerny z firmy Elektro-Miz.

LIBERO PLESZEW – SKF PBS PP POZNAŃ 3:0