Juniorzy młodsi ograli kaliski KKS

Juniorzy młodsi ograli kaliski KKS - Zdjęcie główne

Bardzo dobrze spisuje się w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych piłkarska drużyna pleszewskiej Stali.

W dwóch wcześniejszych wiosennych meczach podopieczni trenera Łukasza Bandosza zdobyli cztery punkty, a w minioną sobotę powiększyli swój dorobek o kolejne trzy oczka. Pojedynek z KKS-em Włókniarz Kalisz zakończył się w pełni zasłużonym zwycięstwem stalowców 4:1. Pierwszego gola rywale wbili sobie sami. Wojciech Ostapowicz dośrodkował z rzutu rożnego, a interwencją nie popisał się bramkarz Mateusz Fibich. Na 2:0 podwyższył Marcin Koch uderzeniem z dystansu, a dwie kolejne bramki strzelił Mateusz Siuda, wykorzystując sytuacje „sam na sam” z golkiperem KKS-u. Asystami popisali się Maciej Marcinkowski i Tobiasz Górny. Przeciwników stać było tylko na honorowe trafienie. Po zimowej przerwie wznowione zostały rozgrywki klas młodzieżowych Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Z czternastu zespołów z pleszewskiego powiatu dokładnie połowa ma za sobą pierwsze pojedynki. Wyniki i strzelcy bramek we wtorkowym "Życiu Pleszewa". (ph)