Podczas zawodów, przeprowadzonych w miniony weekend w Lesznie, Agnieszka Derwich zajęła w rywalizacji młodziczek wysokie, piąte miejsce. W sobotnich eliminacjach podopieczna trenerek Izabeli Rucińskiej i Ewy Świątek strąciła 517 kręgli i awansowała do sześcioosobowego finału. W finale jeszcze poprawiła swój wynik, zdobyła 524 punkty i z łącznym rezultatem 1041 przewróconych kręgli umocniła się na piątej pozycji. Zawody zaliczane były do klasyfikacji Młodzieżowego Grand Prix Polski.
To był najlepszy występ Agnieszki, zarówno pod względem zdobyczy punktowych, jak i wywalczonej lokaty na przestrzeni sześciu startów. Podczas podobnych zawodów, przeprowadzonych w Tarnowie Podgórnym, wywalczyła szóstą lokatę. Wcześniej zajmowała dziewiąte pozycje w Tucholi i w Poznaniu oraz dziesiąte w Gostyniu i w Sierakowie. Reprezentantka Stali Pleszew z łącznym rezultatem 770 punktów (3326 kręgli) sklasyfikowana została na ósmym miejscu w kraju. To dobry prognostyk przed zbliżającymi się Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików.
PRZECZYTAJ TAKŻE: Zawodnicy Pleszewskiego Klubu Karate w blasku złota
Komentarze (0)