Lekkoatletyczne medale Filipa i Zuzi

Lekkoatletyczne medale Filipa i Zuzi - Zdjęcie główne

Zuzanna Szczepaniak i Filip Grad z powodzeniem reprezentowali województwo wielkopolskie w konkurencjach lekkoatletycznych Finału Centralnego XXI Ogólnopolskich Igrzysk LZS pod nazwą „Siła Niepodległej”.

Zuzia wywalczyła na stadionie w Siedlcach srebrne medale w biegach na 400 metrów (61,58) oraz na 200 metrów (26,71). Wraz z koleżankami z wojewódzkiej reprezentacji zajęła ponadto pierwsze miejsce w sztafecie 4X100m. Filip był drugi w biegu na dystansie 800 metrów (1:58,17) oraz trzeci w biegu na 1500 metrów (4:16,00). Ponadto w sztafecie 4X400m zdobył wspólnie z kolegami z reprezentacji Wielkopolski brązowy medal.