LKS Gołuchów rozegrał sparing ze Stalą [ZDJĘCIA]

LKS Gołuchów rozegrał sparing ze Stalą [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Przygotowujące się do nowego sezonu zespoły LKS-u Gołuchów i Stali Pleszew rozegrały dzisiaj w Tursku sparingowy mecz.

Pojedynek wygrali 4:0 pleszewianie. Dwie bramki jeszcze w pierwszej połowie zdobył Łukasz Bandosz - po oskrzydlającej akcji Miłosza Białasa oraz akcji indywidualnej. Ten sam zawodnik miał szansę na zaliczenie klasycznego hat-tricka, ale przegrał w konfrontacji "jeden na jeden" z Tomaszem Szymkowiakiem. Po przerwie na 3:0 podwyższył Szymon Augustyniak, a wynik potyczki ustalił Szymon Kieliszewski po podaniu od Szymona Augustyniaka. Gołuchowianie zawiedli. Nieco lepiej zagrali po przerwie, gdy na boisku zameldowali się Paweł Kryś i Mateusz Szkudlarski. Najbliżej wbicia honorowego gola był Patryk Jóźwiak, testowany zawodnik ze Skarszewa, ale Krzysztof Śledzianowski popisał się bardzo udaną interwencją. (ph)