Ostrovia uciekła Płomykowi

Ostrovia uciekła Płomykowi - Zdjęcie główne

Płomyk przegrał w meczu na szczycie z Ostrovią i traci już do lidera pięć punktów. Ostatnia pozycję w tabeli opuścił LKS Gołuchów, wysoko ogrywając Victorię Ostrzeszów. Płomyk Koźminiec miał spory apetyt na pokonanie Ostrovii i do przerwy realizował swój plan. Do piłki odbitej przez Dawida Nowaka dopadł Daniel Kaczmarek i było 1:0. Niestety, po przerwie dwukrotnie Tomasza Szymkowiaka pokonał Tomasz Kempiński. Lepsze nastroje zapanowały w Gołuchowie, bo LKS - po udanym występie w Okręgowym Pucharze Polski - rozegrał kolejny dobry mecz, zwyciężając 4:1 Victorię Ostrzeszów. Klasycznym hat-trickiem popisał się Michał Giecz, a czwartego gola wbił Mateusz Szkudlarski. Sędziowie w spotkaniach z udziałem naszych drużyn trzykrotnie sięgali po czerwone kartki. Boiska przedwcześnie opuścili Jarosław Reyer (Victoria), Łukasz Wawrocki (Płomyk) i Damian Wnuk (Ostrovia). (ph)