Reklama

Pleszew. WOŚP 2021. Bieg „Policz się z cukrzycą” w tym roku będzie w innej formule

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport 31 stycznia - w niedzielę - w Pleszewie odbędzie się kolejna edycja biegu "Policz się z cukrzycą". W tym roku - z powodu pandemii koronawirusa - formuła biegu będzie nieco inna.

Bieg "Policz się z cukrzycą" w Pleszewie to stała pozycja podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie inaczej będzie w tym roku - choć - jak zaznaczają organizatorzy - będzie w nieco innej formule niż zawsze. Wszystko oczywiście przez pandemię koronawirusa.

WOŚP. Bieg "Policz się z cukrzycą" w Pleszewie w innej formule

W ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pleszewie formuła pleszewskiego Biegu Policz się z Cukrzycą zmieni się tak, aby zapewnić wszystkich startujcąym bezpieczeństwo. Przypomnijmy: bieg odbędzie się po raz szósty w Pleszewie.

- Jednak w tym roku ze względu na epidemię jesteśmy zmuszeni zmienić nieco formułę imprezy tak, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom - zaznaczają organizatorzy.

Bieg "Policz się z cukrzycą" odbędzie się w tym roku bez wspólnego startu.

- Aby zaliczyć bieg należy pokonać 1 pętlę w pleszewskich Plantach (1,2 km, trasa będzie oznakowana) w dniu finału WOŚP czyli w niedzielę 31 stycznia. Trasę można pokonać w dowolnej formie - biegiem, marszobiegiem, z kijkami czy na sankach - informują organizatorzy

Jak dodają, wspomniania impreza będzie koleżeńska - bez pomiaru czasu - liczy się bowiem ruch na świeżym powietrzu oraz wsparcie WOŚP

WOŚP. Jak zapisać się na bieg "Policz się z cukrzycą" w Pleszewie?

Przy zapisach na bieg obowiązuje opłata wpisowa - w kwocie 15 zł.

- Jest to oczywiście wrzutka do "wośpowej" puchy - zaznaczają organizatorzy.

Zapisy przyjmowane są w Parku Wodnym Planty, od poniedziałku do piątku od 10.00 do 20.00 lub telefonicznie pod nr 62 7421 293. Limit miejsc wynosi 200. Każdy uczestnik otrzyma numer startowy oraz pamiątkowy medal. Pakiet można odebrać w dniu imprezy od 9.00 do 12.00 w Parku Wodnym Planty.

Impreza tradycyjnie jest organizowana przez Spółkę Sport Pleszew, Pleszewski Sztab WOŚP, Dom Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się również w sieci.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy