Pleszewska Liga Amatorska. Deszczowa kolejka

Autor: | Zdjęcie: Mariusz Kruchowski

Pleszewska Liga Amatorska. Deszczowa kolejka - Zdjęcie główne

Fragment meczu pomiędzy Drużyną Grzesia, a Turbo Bandą | foto Mariusz Kruchowski

Sport Uczestnicy 21. edycji Pleszewskiej Ligi Amatorskiej rozegrali mecze czwartej kolejki. Pogoda tym razem nie dopisała.

W meczu „na szczycie” Tilgner Veritas zwyciężył Stalpot Amatorów 3:1. Decydujące dwa gole strzelił Dominik Włodarczyk, który w klasyfikacji strzelców doścignął Piotra Szczepaniaka. Na drugie miejsce w tabeli awansował Spomasz, dla którego aż cztery gole uzyskał Łukasz Jarecki. Straty z początku sezony odrabia Myjnia pod Brzozą, która jest trzecia. Pierwszą wygraną odnotowała Turbo Banda.

Pierwsza runda potrwa do 3 lipca. Później nastąpi wakacyjna przerwa, a po niej drużyny wystąpią w grupie A (mistrzowskiej) i B z podziałem dotychczas zdobytych punktów na połowę. Głównym organizatorem ligi jest Tobiasz Wojcieszak.

PLESZEWSKA LIGA AMATORSKA

Termin IV – 12 czerwca 2021:

Drużyna Grzesia – Turbo Banda 2:5

Gole: Błażej Krzymiński, Adam Lesień – Jakub Jańczak (3), Norman Bryl, Mariusz Pawlak

Myjnia pod Brzozą – Weekend Warriors 6:0

Gole: Mateusz Kubiak (2), Sebastian Maryniak, Paweł Kałużny, Artur Czajczyński, Kamil Macudziński

FC Chillout – Spomasz 1:8

Gole: Kamil Walczak – Łukasz Jarecki (4), Jakub Wasielewski, Błażej Janecki, Marcin Walczak, Dawid Szymczak

Tilgner Veritas – Stalpot Amatorzy 3:1

Gole: Dominik Włodarczyk (2), Norbert Ceglarek – Miłosz Białas