Półfinały Pleszewskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej

Półfinały Pleszewskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej - Zdjęcie główne

Rozegrano pierwsze półfinałowe pojedynki fazy pucharowej Pleszewskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej. Po inauguracyjnych potyczkach bliżej kwalifikacji do finału są Knock-Team i Biali Nie Potrafią Skakać. Broniący mistrzowskiego tytułu Knock-Team miał ciężką przeprawę z Dobrzycą, a w pierwwszej połowie na tablicy świetlnej najczęściej widniał remis. Knock-Team zwyciężył ostatecznie 52:46. W drugim pojedynku Biali Nie Potrafią Skakać ograli Muminki 48:40, do przerwy wygrywając 23:14. Rewanże – w najbliższy piątek w sali sportowej ZSP nr 1 w Pleszewie. Początek pierwszego meczu o godz. 19:30. O awansie zadecyduje bilans dwóch spotkań. Pokonani powalczą o trzecie miejsce. W klasyfikacji strzelców zdecydowanie prowadzi Bartosz Gawroński z Knock-Team (średnia 17,75), który tym razem zdobył 24 punkty. (ph)