Porażka LKS-u Gołuchów

Porażka LKS-u Gołuchów - Zdjęcie główne

LKS Gołuchów przegrał w meczu o mistrzostwo IV ligi z Centrą Ostrów 0:2. Prowadzenie dla lidera IV ligi uzyskał w 32' Krzysztof Matuszak, a w 48' wynik pojedynku ustalił Grzegorz Korecki. - Zagraliśmy dobre spotkanie i do przerwy byliśmy zespołem lepszym. Po przerwie odkryliśmy się i Centra zaczęła sobie stwarzać sytuacje, ale uważam, że w przekroju całego spotkania nie byliśmy gorszym zespołem od Centry - powiedział Krzysztof Wewiór, trener LKS-u. Nieco inaczej ocenił mecz szkoleniowiec ostrowskiego zespołu. - Pierwsza połowa wyrównana, w drugiej połowie uwidoczniła się nasza przewaga, szybko strzeliliśmy drugą bramkę, a naliczylem jeszcze siedem dobrych sytuacji bramkowych, dlatego uważam, że wygraliśmy zasłużenie - uznał Marek Wojtasiak. (ph)

LKS Gołuchów: Tomasz Szymkowiak – Łukasz Trzęsała, Dariusz Smoliński, Rafał Matysiak, Michał Laluk, Michał Marciszak, Grzegorz Kuś, Krzysztof Banasiak, Dominik Marcinkowski (58’ Dawid Marciniak), Dawid Pera, Mateusz Kubiak (58’ Mateusz Szkudlarski)