Powitanie tenisowej wiosny z "Alttexem"

Powitanie tenisowej wiosny z "Alttexem" - Zdjęcie główne

Tenisiści ziemni powitali wiosnę na pleszewskich kortach „Gymstation” turniejem o puchary firmy „Alttex”. Cykliczne zawody przeprowadzono po raz trzeci.

W zawodach wystartowało wielu tenisistów, liczących się w krajowym tenisie amatorskim. W finale kategorii „open” Marcin Szemiot (Złotoryja) pokonał 7:5, 6:4 Piotra Jarosa ze Zduńskiej Woli. W meczu o trzecie miejsce Maciej Parada (Łask) pokonał Pawła Lewandowskiego (Zduńska Wola) 6:4, 6:0. W kategorii +45 lat zwyciężył pleszewianin Krzysztof Kuźniacki, drugie miejsce zajął Piotr Rogalewicz (Pabianice), a trzecie – Jacek Cichorski (Kalisz). Puchary i nagrody rzeczowe ufundował Grzegorz Wodyński, właściciel firmy „Alttex”.