Pozostało kilka niewiadomych

Pozostało kilka niewiadomych - Zdjęcie główne

Do zakończenia rozgrywek Dobrzyckiej Ligi Halowej Piłki Nożnej pozostała jedna kolejka spotkań. Mistrza poznaliśmy już tydzień wcześniej, na wicemistrza poczekamy do kolejnej soboty.

Bliżej drugiej pozycji jest Promet Koźmin Wlkp., który w ostatniej potyczce musi jednak pokonać Białych. Szansę na wskoczenie na podium definitywnie stracił Edbet, który do przerwy prowadził z zespołem z Koźmina 4:3, by w drugiej połowie dać sobie wbić pod rząd siedem bramek. Eryk Mikuła zdobył dwa gole i utracił przodownictwo w klasyfikacji strzelców. Piłkarz Albatrosów, Kamil Kaźmierczak, pokonał bramkarza Zibexu Team siedmiokrotnie i ma już po stronie zysków równe 50 trafień. To o trzy więcej niż zawodnik Edbetu. Albatrosy wciąż walczą o drugą lokatę, Rysbud Amatorzy będący już mistrzami realizują własny plan zakończenia rozgrywek bez porażki. Dzisiaj pokonali 13:5 Białych. Szczegółowe wyniki wszystkich spotkań we wtorkowym "Życiu Pleszewa". (ph)