Techniczne Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim

Techniczne Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim - Zdjęcie główne

Troje reprezentantów UKS TKD Holdicom Pleszew wystartowało 12 maja w Łowiczu w IV Technicznych Mistrzostwach Polski w Taekwondo Olimpijskim, wszyscy w poomse indywidualnym. Z powodzeniem! Nicola Kaczmarek, startująca w kategorii młodziczek (11-12 lat), wywalczyła złoty medal. W drodze po triumf pleszewianka musiała zaprezentować w ćwierćfinale i półfinale wybrany układ, a w finale dodatkowo układ narzucony z puli, określonej przez organizatorów. W tej samej kategorii wiekowej, tyle że chłopców, wystąpili Dawid Bartoszek oraz Bartosz Stephan. Dawid stanął na trzecim stopniu podium, a Bartek uplasował się tuż za nim, zajmując czwartą pozycję. (ph)