Techniczne Mistrzostwa Polski

Techniczne Mistrzostwa Polski - Zdjęcie główne

Rozegrane w Łowiczu VI Techniczne Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim przyniosły reprezentantom UKS Taekwondo Pleszew kolejne sukcesy.

Nicola Kaczmarek i Bartosz Stephan zdobyli złote medale w konkurencji par mieszanych 13-14 lat, a Przemysław Kaczmarek, rywalizujący w kategorii 30+, uplasował się na drugiej pozycji. Nie zabrakło też osiągnięć w równolegle rozgrywanym Pucharze Burmistrza Łowicza. Nicola Kaczmarek wywalczyła w grupie 13-14 lat pierwsze miejsce, Bartosz Stephan – drugie, a Dawid Bartoszek – trzecie. Wymieniona trójka uczestniczyła ponadto wraz z trenerem Krzysztofem Łabutką w konkurencji „pokazy”, zajmując trzecią lokatę. (ph)