Tenisowy turniej w Pleszewie

Tenisowy turniej w Pleszewie - Zdjęcie główne

Sześć deblowych par rywalizowało dzisiaj na krytym korcie w Pleszewie w turnieju tenisa ziemnego o puchar firmy „Gymstation”. Zawody zorganizowane zostały przez Krzysztofa Kuźniackiego w ramach współpracy Pleszewskiego Stowarzyszenia Tenisowego z Integracyjnym Klubem Tenisowym Spartakus Koźmin Wlkp. Zwyciężyli Dariusz Praczyk i Zbigniew Nowak z Koźmina, pokonując w finale 7:6, 3:6, 7:6 (7:4) Mirosława Borodo i Radosława Bahłaja (Koźmin/Jarocin). W pojedynku o trzecie miejsce Krzysztof Kuźniacki i Ireneusza Zaworski (Pleszew/Koryta) wygrali 5:7, 6:4, 7:6 (7:4) z Franciszkiem Stanisławskim i Dariuszem Mazurkiem (Pleszew). Zagrali ponadto Marek Szymoniak z Juliuszem Piękosiem (Pleszew/Kalisz) i Krzysztof Kasperczyk z Norbertem Łukowskim (Jarocin/Koźmin). Trzy czołowe duety uhonorowane zostały medalami i pamiątkowymi statuetkami. (ph)