Zagraj w SuperLIDZE

Zagraj w SuperLIDZE - Zdjęcie główne

Stowarzyszenie Dart Pleszew zaprasza do wzięcia udziału w rozgrywkach pod nazwą SuperLIGA. - Rozgrywki te są organizowane pod egidą Polskiej Organizacji Darta. Od sezonu 2011/2012 powstaje Region Pleszew, z którego minimum dwóch najlepszych zawodników zakwalifikuje się do finału krajowego i będzie miało szansę zmierzyć się z najlepszymi w naszym kraju. Rozgrywki SuperLIGI są drugimi pod względem rangi rozgrywkami darta po mistrzostwach Polski – wyjaśnia Stanisław Nowak. Zapisy w Regionie Pleszew potrwają od 1 do 20 września. Wpisowe wynosi 100 złotych (50 na wstępie, reszta do końca roku). SuperLIGA rozpocznie się w Pubie Piwnica w drugiej połowie października i potrwa do połowy czerwca. Gra toczyć się będzie na tarczach sizalowych. Każdy zawodnik co najmniej raz musi zagrać z każdym zawodnikiem. Mecze mogą trwać maksymalnie 8 legów, istnieje możliwość remisów 4:4. Za zwycięstwo zawodnik otrzymuje 3 pkt., za remis 1 pkt., porażka 0 pkt. Finał krajowy odbędzie się na początku lipca. Szerszych informacji udziela Stanisław Nowak – kom.: 508782314, e-mail: nowak-stanislaw@wp.pl. (ph)