Żaki bliżej

Żaki bliżej - Zdjęcie główne

Piłkarze Żaków Taczanów po zwycięstwie w pierwszym barażowym meczu nad Zielonymi Koźminek są już blisko awansu do A-klasy. Drużyna Żaków Taczanów zajęła w rozgrywkach grupy I B-klasy drugą lokatę i o prawo gry w A-klasie musi rywalizować w barażowym dwumeczu. Pierwsze spotkanie odbyło się dzisiaj w Taczanowie. Do przerwy w pojedynku z Zielonymi Koźminek był remis 0:0, w czym duża zasługa Piotra Rękosiewicza, który obronił rzut karny. W drugiej połowie gole zdobyli Marcin Śledzianowski oraz Bartosz Świderski i taczanowianie ostatecznie zwyciężyli 2:0. Rewanż w sobotę w Koźminku. - Mamy zaliczkę dwóch bramek, ale w rewanżu wszystko jeszcze może się zdarzyć. Najważniejsze, że nie straciliśmy bramki - powiedział po zawodach trener Żaków Henryk Śledzianowski.