Moc trakcji dla uczestników letnich półkolonii przygotował Ośrodek Kultury w Żegocinie. W ramach zajęć pod hasłem „Animacje na Wakacje” odbywają się warsztaty sensoryczne oraz plastyczne, podczas których powstawały prawdziwe arcydzieła.
Sporo frajdy najmłodszym sprawiły zajęcia kulinarne. Wspólnie z opiekunami własnoręcznie zrobiły ciasteczka, pizze i kanapki. Nie brakowało też zabaw i gier.
Ale to nie jedyne propozycje Ośrodka Kultury w Żegocinie na lato. W połowie sierpnia zaplanowano jeszcze warsztaty taneczne i wokalne.
Komentarze (0)