Gry, zabawy i warsztaty, czyli półkolonie w Żegocinie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Gry, zabawy i warsztaty, czyli półkolonie w Żegocinie - Zdjęcie główne
Autor: Ośrodek Kultury w Żegocinie
Zobacz
galerię
46
zdjęć

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Wiadomości„Animacje na Wakacje” pod takim hasłem odbywały się w Żegocinie półkolonie letnie. Organizatorzy zadbali, aby uczestnicy zajęć nie mieli czasu na nudę.
reklama

Moc trakcji dla uczestników letnich półkolonii przygotował Ośrodek Kultury w Żegocinie. W ramach  zajęć pod hasłem „Animacje na Wakacje” odbywają się warsztaty sensoryczne oraz plastyczne, podczas których powstawały prawdziwe arcydzieła.

Sporo frajdy najmłodszym sprawiły zajęcia kulinarne. Wspólnie z opiekunami własnoręcznie zrobiły ciasteczka, pizze i kanapki. Nie brakowało też zabaw i gier.

Ale to nie jedyne propozycje Ośrodka Kultury w Żegocinie na lato. W połowie sierpnia zaplanowano jeszcze warsztaty taneczne i wokalne. 

 

reklama
WRÓĆ DO ARTYKUŁU
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo