Wszystko działo się w środę, ok. godz. 16.00, na ul. 70 Pułku Piechoty w Pleszewie. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów.
- 40-letni mieszkaniec gminy Pleszew, kierując pojazdem marki bmw, wyjeżdżając z terenu posesji, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki audi, którym kierowała 21-letnia mieszkanka gminy Pleszew. Doszło do zderzenia. Sprawca został ukarany mandatem karnym - informuje Monika Lis-Rybarczk z pleszewskiej policji.
Jak się dowiedzieliśmy, kierowcy pojazdów byli trzeźwi.
Przypomnijmy: nie było to jedyne zdarzenie tego dnia w Pleszewie. Wcześniej, ok. 15.00 doszło także do kolizji na Rynku.
Ponadto w środę doszło również do groźnie wyglądającego zdarzenia w miejscowości Grab.
Komentarze (0)