Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 11 stycznia na drodze we Wszołowie.
Przed godz. 7.00 samochód osobowy uderzył w drzewo.
- 11 stycznia o godz. 6.50 we Wszołowie kierowca opla, 44-letni mieszkaniec gminy Pleszew na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg i uderzył w drzewo - informuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.
Kierowcy na szczęście nic się poważnego nie stało, zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Kierowca został pouczony.
Komentarze (0)