Reklama

Kwileń, Stary Olesiec, gmina Chocz. Kanalizacja czeka na chętnych

Opublikowano:
Autor:

Kwileń, Stary Olesiec, gmina Chocz.  Kanalizacja czeka na chętnych  - Zdjęcie główne

Kwileń, Stary Olesiec Kanalizacja czeka na chętnych

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy kolejnych miejscowości w gminie Chocz – Kwilenia i Starego Oleśca – mogą przyłączać się już do sieci kanalizacyjnej.

Przypomnijmy – inwestycja kosztowała około 8 milionów złotych. Położono 12.046 metrów sieci i 266 przyłączy. Zadanie udało się zrealizować dzięki pozyskanemu przez gminę Chocz dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego i pożyczce z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Przed przystąpieniem do wykonania przyłącza, należy zgłosić się do Zakładu Wodno-Kanalizacyjnego w Choczu, aby uzyskać warunki techniczne przyłącza kanalizacyjnego.

- Przyłącze każdy mieszkaniec wykonuje na własny koszt. Przed zasypaniem powstałej instalacji, należy ją zgłosić w miejscowym zakładzie, żeby dokonano odbioru przez administratora sieci. Następny krok to podpisanie umowy z właścicielem sieci na odbiór ścieków za pośrednictwem Zakładu Wodno-Kanalizacyjnego – przypomina wiceburmistrz Chocza Magdalena Marciniak.

Na koniec należy zgłosić fakt posiadania dodatkowego zasilania w wodę celem jego odłączenia lub dodatkowego opomiarowania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy