Klub Mali Odkrywcy w Przedszkolu nr 3 "Słoneczne" w Pleszewie przeprowadził kolejne ciekawe zajęcia. Tym razem dzieci zainteresowały się wynalazkami.
- „Mali inżynierowi” samodzielnie, a jednocześnie opierając swe działania na współpracy zespołu, zmontowali zegar - wzorując się na działającym zegarze wskazówkowym. Dzieło Małych Odkrywców zawieszone w sali przedszkolnej pozwala dzieciom na weryfikację upływu czasu - informują nauczycielki ze "Słonecznego" w Pleszewie.
Zajęcia zorganizowała dzieciom opiekun klubu - Dorota Waliszewska-Kot.
Przypomnijmy: nasi mali odkrywcy przystąpili wcześniej także do II Edycji Ogólnopolskiego Programu Fundacji PGNiG, nad którym patronat objęli Minister Edukacji i Nauki oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji. Dzięki temu do placówki trafiły niedawno specjalne pakiety naukowe.
Komentarze (0)