Reklama

Po rezygnacji dyrektorki: kto będzie zarządzał szkołą w Lenartowicach?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mija miesiąc od momentu złożenia wypowiedzenia z pracy przez dotychczasową dyrektor szkoły w Lenartowicach - Annę Sierecką. Kto będzie zarządzał placówką?

Przypomnijmy: o tym, że Anna Sierecka nie będzie już dyrektorem Zespołu Szkół Publicznych w Lenartowicach pisaliśmy w kwietniu. Jak się dowiedzieliśmy sama złożyła wypowiedzenie z pełnionej funkcji z trzymiesięcznym wypowiedzeniem.

Obowiązki dotychczasowej szefowej placówki w Lenartowicach przejęła wicedyrektor, ponadto powołano kolejną osobę.

- Obecnie szkołą zarządza wicedyrektor Marta Ignasiak-Pawlak, na wniosek której został również powołany drugi wicedyrektor - pani Beata Kula – mówiły nam w kwietniu władze pleszewskiego urzędu.

Pozostaje pytanie: co dalej ze szkołą w Lenartowicach? W kwietniu nie zapadły jeszcze decyzje odnośnie ewentualnego konkursu - jak tłumaczyły nam władze, analizowane były możliwości prawne odnośnie wspomnianej sytuacji.

Kto będzie zarządzał szkołą w Lenartowicach?

Czy po miesiącu wiadomo już coś więcej?

- Nie zapadła jeszcze decyzja w tej sprawie - na razie najważniejsze jest skupienie się na trwających egzamninach ósmoklasistów - odpowiada dziś "Życiu Pleszewa" Anna Bogacz, rzecznik pleszewskiego urzędu.

Do tematu wrócimy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy