Reklama

Poczta Polska w Pleszewie ma nową siedzibę. Zobacz, gdzie się znajduje

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Główna siedziba Urzędu Pocztowego w Pleszewie zmieniła od dziś swoją lokalizację. Mieszkańcy pytają, dlaczego tak daleko od centrum.

Od dziś - 20 czerwca - siedziba Poczy Polskiej w Pleszewie zmieniła adres na ul. Wojska Polskiego 35 C. Wcześniej placówka znajdowała się przy ul. Poznańskiej.

Pleszewska poczta w nowej lokalizacji 

Przypomnijmy: tamtejszy budynek  od dawna był wystawiony na sprzedaż, poza tym - jak podkreślali nam wcześniej przedstawiciele samej Poczty Polskiej - wiele do życzenia pozostawia jego stan techniczny. Dlatego podjęto decyzję o przeniesieniu.      

Odwiedziliśmy otwartą dziś siedzibę na ul. Wojska Polskiego 35 C. Z placówki korzysta już wiele osób. Niektórzy mieszkańcy narzekają jednak na to, że urząd znajduje się teraz daleko od centrum.

- To duży kłopot zwłaszcza dla osób starszych, które mają problemy np. z chodzeniem. W centrum miasta powinno pozostać miejsce, gdzie można coś załatwić - mówi jedna z naszych Czytelniczek. 

Jak zapewniają przedstawiciele Poczty Polskiej, wkrótca ma powstać filia w ścisłym centrum. 

- Mając na uwadze potrzeby lokalnej społeczności, jesteśmy także w trakcie pozyskiwania nowego lokalu dla filii UP, która obecnie zlokalizowana jest przy ul. Kubackiego 7, a po relokacji znajdzie się w ścisłym centrum miasta. Uruchomienie zmodernizowanej placówki planowane jest jeszcze w tym roku. Dostępność do usług na obszarze miasta Pleszew, oprócz UP i FUP, zapewniają naszym Klientom również 2 agencje pocztowe, zlokalizowane przy ul. Gałczyńskiego 2 i ul. Mieszka I 2 - zaznacza biuro prasowe Poczty Polskiej

Kiedy nastąpi otwarcie filli i pod jakim konkretnie będzie znajdować się adresem? Czekamy cały czas na oficjalną odpowiedź w tej sprawie od Poczty Polskiej - i wtedy wrócimy do tematu. 

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z nowej siedziby Poczty Polskiej w Pleszewie przy ul. Wojska Polskiego 35 C.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy