Pożar w gminie Dobrzyca
Jak relacjonują nasi strażacy, do zdarzenia doszło po godz. 19.00.
- Nasza jednostka została zadysponowana przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Pleszewie do pożaru nieużytków i pozostałości roślinnych jaki miał miejsce między m. Fabianów i m. Sośnica - informują strażacy z OSP Dobrzyca.
Warto zaznaczyć, że w akcji po raz pierwszy użyto nowego wozu strażackiego, który hucznie witano tydzień temu.
- Pożar objął około 50 m kw. i dość szybko udało się go opanować - zaznaczają strażacy z OSP Dobrzyca.
Komentarze (0)