Reklama

Prohibicja! Nie kupimy alkoholu w nocy? [ANKIETA]

Opublikowano:
Autor:

Prohibicja! Nie kupimy alkoholu w nocy? [ANKIETA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości stają na straży naszej trzeźwości. Pracują nad wprowadzeniem czasowej prohibicji. Według projektu zakaz sprzedaży alkoholu miałby obowiązywać w czasie ciszy nocnej - od 22.00 do 6.00.

Projekt zakazujący sprzedaży alkoholu w godzinach 22.00 – 6.00 wzbudza olbrzymie emocje, bo z polskiej perspektywy faktycznie oznacza rewolucję – niewiele innych krajów europejskich może „pochwalić” się tak rozległą siecią punktów sprzedaży, w których alkohol można kupić przez całą dobę.

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości, którzy wpadli na pomysł prohibicji, chcą również innych zmian w prawie. Samorządy miałyby dzięki nim więcej możliwości ograniczania ilości miejsc sprzedaży alkoholi, nie tylko mocnych, ale także piwa i trunków o mocy do 4,5 proc. Liczba miejsc sprzedaży lekkich alkoholi nie podlegała dotychczas limitowaniu. Wprowadzenie możliwości limitowania ilości punktów sprzedaży podoba się samorządowcom, którzy uważają, że liczba sklepów z alkoholem jest zbyt duża.


Czy zdarzało wam się w drodze powrotnej z imprezy wejść do monopolowego po piwo "na drogę". Albo "na rano"? Któź nie biegł w nocy po kolejną flaszkę na stację paliw? 

Zapraszamy do udziału w ankiecie i opisywania swoich przeżyć z nocnych zakupów trunków. Prosimy też o nieużywanie wulgaryzmów i szanowanie prawideł języka polskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE