Samochody zderzyły się na skrzyżowaniu w gminie Pleszew

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Samochody zderzyły się na skrzyżowaniu w gminie Pleszew - Zdjęcie główne
Autor: archiwum - zdjęcie ilustracyjne | Opis: 8 maja 2026 roku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu w miejscowości Grodzisko

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościDo zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na skrzyżowaniu w Grodzisku, w gminie Pleszew. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.
reklama

Samochody zderzyły się na skrzyżowaniu w gminie Pleszew

W piątkowy poranek, 8 maja 2026 roku, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu w miejscowości Grodzisko w gminie Pleszew. Na miejsce zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Pleszewie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Grodzisku.

- W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany - mówi kpt. Artur Burchacki zespołu prasowego KP PSP w Pleszewie.

Na miejscu obecna jest policja, która wyjaśnia przyczyny i okoliczności kolizji.

Artykuł będzie aktualizowany.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo