I Bieg o Puchar Burmistrza Gminy Dobrzyca
W niedzielę odbyła się pierwsza edycja Biegu o Puchar Burmistrza Gminy Dobrzyca. Impreza wypadła świetnie, a pogoda dopisała. Główne zawody odbywały się na dystansie 5 oraz 10 km.
Wcześniej jednak - od samego rana - zorganizowano biegi dla dzieci i młodzieży. Podzielono je na trzy dystanse, w różnych kategoriach wiekowych: zawody zorganizowano na 100, 200 oraz 600 metrów. Meta znajdowała się na ul. Nowej w Dobrzycy.
Podczas biegów wystartowały zarówno maluchy, jak i młodzież. Nie brakowało emocji i zdrowej rywalizacji, najważniejsza była jednak tego dnia zabawa. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA
Komentarze (0)