Właśnie zakończyła się przebudowa pierwszego piętra budynku OHP w Pleszewie.
Odnowiono cały pion i zrobiono nowy podział pomieszczeń mieszkalnych wraz z łazienkami. Wszystko po to, aby młodzież po powrocie do nauki stacjonarnej czuła się - jak w domu.
- Prace obejmowały m.in. wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, remont instalacji elektrycznych i sanitarnych, położenie na podłogach paneli płytek ceramicznych oraz wymalowanie pomieszczeń – wylicza Sylwia Kordylas, zastępca dyrektora CKiW OHP Pleszew.
I dodaje, że ważnym elementem był też podział pokoi na bardziej kameralne i wyposażenie ich w oddzielne sanitariaty.
- Dzięki temu młodzież będzie mogła mieszkać w pokojach dwu i trzyosobowych, a do dyspozycji będzie miała swoje łazienki - mówi Sylwia Kordylas.
Komentarze (0)