Zaginiona dziewczynę szukała kaliska policja, a także znajomi i rodzina. Matka nastolatki tłumaczyła, że dziewczyna jest chora i musi systematycznie przyjmować leki, których ta nie miała ze sobą.
Dziewyczynę wczoraj odnalazła policja. Jest cała i zdrowa.
– Nastolatka odnalazła się na terenie Kalisza dzisiaj, cała i zdrowa. Zauważyli ją zatrzymali funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu - poinformowała kaliskapolicja.
Komentarze (0)