Nie będzie w tym roku świątecznego jarmarku

Opublikowano:
Autor:

Nie będzie w tym roku świątecznego jarmarku  - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
KulturaJarmark bożonarodzeniowy w Gołuchowie w tym roku się nie odbędzie.
reklama

Tradycyjna grudniowa impreza - która przyciągała tłumy mieszkańców - została odwołana z powodu pandemii.

- Forma w jakiej się ta impreza odbywa – jednego dnia na hali sportowej - uniemożliwia nam zachowanie obowiązującego reżimu sanitarnego, a robienie limitów osób, mija się z celem. Inaczej jest w przypadku jarmarków organizowanych na świeżym powietrzu – tłumaczą gołuchowscy urzędnicy.

I przekonują, że zagrożenie jest zbyt duże.

- Musimy w tym pandemicznym czasie zadbać przede wszystkim o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo. 

 

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo