Tradycyjna grudniowa impreza - która przyciągała tłumy mieszkańców - została odwołana z powodu pandemii.
- Forma w jakiej się ta impreza odbywa – jednego dnia na hali sportowej - uniemożliwia nam zachowanie obowiązującego reżimu sanitarnego, a robienie limitów osób, mija się z celem. Inaczej jest w przypadku jarmarków organizowanych na świeżym powietrzu – tłumaczą gołuchowscy urzędnicy.
I przekonują, że zagrożenie jest zbyt duże.
- Musimy w tym pandemicznym czasie zadbać przede wszystkim o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo.
Komentarze (0)