Reklama

Zmarł Andrzej Andrzejak, były prezes zarządu gminnego związku OSP w Gizałkach

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: fot. arch. OSP Kolonia Ostrowska- Świerczyna / FB

Zmarł Andrzej Andrzejak, były prezes zarządu gminnego związku OSP w Gizałkach - Zdjęcie główne

Zmarł Andrzej Andrzejak, były prezes zarządu gminnego związku OSP w Gizałkach | foto fot. arch. OSP Kolonia Ostrowska- Świerczyna / FB

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Odeszli Zmarł Andrzej Andrzejak, były prezes zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w gminie Gizałki, jeden z założycieli OSP Kolonia Ostrowska - Świerczyna.

2 listopada, w wieku 68 lat, zmarł Andrzej Andrzejak - członek, naczelnik i jeden z założycieli OSP Kolonia Ostrowska- Świerczyna oraz były prezes Oddziału Gminnego ZOSP RP w gminie Gizałki. Był zasłużonym strażakiem, społecznikiem.

Smutną informację przekazali druhowie z OSP Kolonia Ostrowska- Świerczyna.

"Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Andrzeja Andrzejaka, który był jednym z założycieli naszej jednostki. Od samego początku pełnił funkcję Naczelnika OSP w  Zarządzie, również był Prezesem Oddziału Gminnego. Miał 68 lat. Składamy wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i najbliższych" - informują druhowie.

Pogrzeb Andrzeja Andrzejaka odbędzie się 5 listopada (w sobotę) o godzinie 12.00 w kościele parafialnym w Szymanowicach.

Strażacy i bliscy wspominają go jako bardzo ciepłego i serdecznego człowieka, niezwykle pomocnego, i z obszerną wiedzą.

– Był człowiekiem, który nigdy nie odmawiał pomocy. Zawsze pomagał, na ile tylko mógł. Ponadto posiadał potężną wiedzę na temat straży, na temat całej OSP. Udzielał się aktywnie podczas różnych uroczystości, był społecznikiem – wspomina Artur Kubis, prezes OSP Kolonia Ostrowska – Świerczyna.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy