Elżbieta Ostrysz od niedawna zarządza pleszewską placówką terenową KRUS. Obowiązki przejęła po odchodzącej na emeryturę Jolancie Pankowiak.
Pleszew. Elżbieta Ostrysz. Nowy kierownik KRUS
Elżbieta Ostrysz ma 37 lat, jest rodowitą pleszewianką. Przez ostatnie 10 lat pracowała w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pleszewie, w tym przez 7 lat piastowała tam stanowisko kierownicze w Centrum Aktywizacji Zawodowej.
- Kierowanie Placówką Terenową KRUS w Pleszewie to z jednej strony pogłębienie dotychczasowej wiedzy, jaką posiadam w tym zakresie, a z drugiej kolejne wyzwanie zawodowe, z jakim przyszło mi się zmierzyć - mówi "Życiu Pleszewa" Elżbieta Ostrysz, nowa szefowa pleszewskiego KRUS
Jakie ma plany na najbliższy czas oraz co będzie jej priorytetem w kierowaniu placówką?
PRZECZYTASZ O TYM WE WTOREK W PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"
Komentarze (0)