Ciemności okryły halę

Ciemności okryły halę - Zdjęcie główne

Do niecodziennej sytuacji doszło w trakcie meczu Hatexu z CX-80. Pojedynek na 14 minut przed zakończeniem został przerwany ze względu na brak energii elektrycznej.

W tym momencie było 5:2 dla pleszewian. Przymusowa przerwa nie wybiła ich rytmu, toteż są już jedną nogą w czołowej siódemce. Zapewni im to co najmniej remis w następnym meczu z Liderem Stalpot Kowalew, ale i w przypadku porażki zachowają matematyczne szanse, a wszystko uzależnione będzie od wyników spotkań LZS-u Kuchary, Cektofu i CX-80. Lokaty w czołowej siódemce, która w drugiej fazie powalczy o mistrzowski tytuł, zapewniły sobie dzisiaj drużyny Lidera Stalpot Kowalew i LZS-u Kościelna Wieś. Pozycję lidera po pierwszej fazie zagwarantowała sobie Ekipa Żubra. Jej piłkarz, Konrad Mikołajczak, został samodzielnym przodownikiem klasyfikacji strzelców (25 bramek).(ph)

FUTSAL LIGA GOŁUCHÓW - termin XII

LZS Jedlec – Lider Stalpot Kowalew 2:9 (gole: Michał Komorski, Dawid Majkowski – Maciej Paterka (2), Michał Potarzycki (2), Przemysław Karaś, Ryszard Krawczyk, Grzegorz Szwajkowski, Dominik Włodarczyk, Radosław Mielcarek)

Hatex – CX-80 7:3 (gole: Miłosz Brzozowski (3), Artur Stefaniak, Jacek Majkowski, Marcin Włodarczyk, Jakub Balcer – Adam Kobza (2), Łukasz Nadera)

Bloki Gołuchów – LZS Kościelna Wieś 4:10 (gole: Patryk Kieliba (2), Łukasz Śniatecki, Łukasz Trzęsała – Mateusz Kubiak (3), Robert Kozłowski (3), Daniel Armatys (2), Marcin Czajczyński (2))

Sparta Karsy – Ekipa Żubra 3:14 (gole: Tomasz Cieloch, Patryk Kłębowski, Mateusz Pasiak – Adrian Hajdasz (4), Tomasz Józefowski (2), Konrad Mikołajczak (2), Patryk Kubczyk (2), Piotr Kapałka, Wojciech Jastrzębski, Szymon Hajdasz, Łukasz Witucki)

Myjnia pod Brzozą – Cektof 3:7 (gole: Paweł Bachorski, Jakub Biadała, Krzysztof Konieczny – Mateusz Chruściński (3), Bartosz Lis (2), Marcin Stasiak, Damian Kłysz)

LZS Tursko – LKS Futsal Gołuchów 5:5 (gole: Dawid Rynowiecki (3), Piotr Maciejewski (2) – Michał Bochyński (2), Dominik Marcinkowski, Wojciech Szymczak, Wojciech Frątczak)

Tilgner – LZS Kuchary 7:4 (gole: Adam Jakubek (3), Łukasz Cierniak (2), Szymon Adamski, Marcin Makowiecki – Dawid Skowron (2), Michał Ciesielski, Paweł Stempień)