Czwarta kolejka PLPN nadrobiona

Czwarta kolejka PLPN nadrobiona - Zdjęcie główne

Trwa trzynasty sezon rozgrywek Pleszewskiej Ligi Piłki Nożnej. Dzisiaj piłkarze nadrobili czwartą kolejkę spotkań, pierwotnie zaplanowaną na 1 czerwca. Wówczas dwa spotkania przerwane zostały ze względu na burzę po kwadransie gry, a dwa kolejne  się nie odbyły. Mecz Tilgnera z Hatexem przerwany został przy stanie 4:0. Liderzy rozgrywek wbili jeszcze cztery bramki i ostatecznie wygrali 8:0. Eka Fokus Żegocin remisował z Edbetem 1:1. Dokończona część meczu również była wyrównana i ostatecznie skończyło się wynikiem 4:3. Obrońca mistrzowskiego tytułu, Ekomix, będzie miał probem z powtórzeniem wyniku sprzed roku. Dzisiaj doznał drugiej porażki. Amatorzy byli lepsi i zwyciężyli 3:1. Czermin odniósł pierwsze zwycięstwo, wygrywając z Instalem 3:2. Poniżej galeria zdjęć z dzisiejszych pojedynków. (ph)