Derbowy sparing w Kuczkowie

Derbowy sparing w Kuczkowie - Zdjęcie główne

Gladiatorzy Pieruszyce zagrają w najbliższym sezonie w rozgrywkach kaliskiej A-klasy, LZS Las Kuczków zadebiutuje w B-klasie. Obie drużyny rozegrały dzisiaj w Kuczkowie mecz sparingowy.

Bardziej doświadczony zespół z gminy Czermin szybko ułożył sobie mecz, a po pierwszej połowie prowadził już 5:0. Trzy gole wbił Marcin Orszulak, a dwa - Tomasz Nowaczyk. Ambitnie grający gospodarze zdobyli po przerwie dwa gole, oba strzelił Dominik Foterek. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Gladiatorów 5:2. Towarzyskie mecze rozgrywały też inne drużyny z pleszewskiego powiatu. Stal pokonała 3:1 LZS Cielczę (gole: Adam Wojciechowski, Tomasz Zawada, Dawid Pera). Czarni Dobrzyca również 3:1 zwyciężyli juniorów Jaroty Jarocin (gole: Remigiusz Prusak - 2, Aleksander Jackowiak). Wczoraj LKS Gołuchów zwyciężył 5:0 Zjednoczonych Trzemeszno (Przemysław Skibiszewski - 3, Krystian Benuszak, Krystian Robak), a w piątek Żaki Taczanów zwyciężyły na wyjeździe OKS Ostrów Wlkp. 1:0. Jedyną bramkę zdobył Krystian Młynarczyk.