Futsal Liga Gołuchów. Stalpot Amatorzy wciąż na czele [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport Stalpot Amatorzy pokonali obrońcę mistrzowskiego tytułu FLG, LZS Gołuchów, umacniając się na czele tabeli.

Gołuchowianie, osłabieni brakiem zawodników czwarto ligowych – Adriana Hajdasza, Macieja Marcinkowskiego i Jakuba Skowrońskiego - objęli prowadzenie, ale cieszyli się z niego tylko trzy minuty. Wyrównał Tobiasz Górny, jeszcze przed przerwą na 2:1 podwyższył Błażej Janecki, a w 38’ Kamila Melkę pokonał Maciej Paterka, ustalając wynik meczu.

FUTSAL LIGA GOŁUCHÓW

Termin III – 30 października 2021:

Tilgner – Drużyna Grzesia 11:3

Gole: Alan Kurek (6), Damian Kawecki (2), Dawid Szymczak, Dominik Włodarczyk, Łukasz Marcinkowski – Krystian Bednarek (2), Mateusz Wolniewicz

CX-80 – Bloki Gołuchów 2:3

Gole: Łukasz Nadera, Maciej Piechota – Piotr Kapałka, Tomasz Kapałka, Patryk Kubczyk

ZMDK – Myjnia pod Brzozą 2:12

Gole: Dariusz Maćkowiak, Błażej Szczepański – Artur Czajczyński (5), Michał Łusiak (3), Szymon Augustyniak, Paweł Kostanowicz, Radosław Mielcarek, Krystian Młynarczyk