Gołuchów Cup

Gołuchów Cup - Zdjęcie główne

Osiem zespołów młodzików starszych zagrało dzisiaj w sali widowiskowo-sportowej w Gołuchowie w Halowym Turnieju Piłki Nożnej „Gołuchów Cup”.

To był prawdziwy maraton, bo system „każdy z każdym” spowodował rozegranie aż 28 meczów. Zwyciężyli piłkarze Marcinków Kępno, którzy zdobyli 19 punktów. Drugie miejsce zajął Biały Orzeł Koźmin (16 punktów), a trzecie – LKS I Gołuchów, trenowany przez Michała Marciszaka (11 punków). Pleszewska Stal zakończyła udział na siódmym miejscu, a LKS II Gołuchów – na ósmym. Uczestniczyli ponadto WKS Wieluń, KKS Włókniarz Kalisz i Ostrovia. Trzy czołowe zespoły otrzymały vouchery na zakup sprzętu sportowego, ufundowane przez firmę „Zina”, a także medale. Wszystkie drużyny uhonorowane zostały pucharami. Organizatorem zawodów był LKS Gołuchów.(ph)