II Wieczór Boksu w Pleszewie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

II Wieczór Boksu w Pleszewie [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook
SportII Wieczór Boksu w Pleszewie pod hasłem „Walczymy dla Ukrainy”.
reklama

12 pokazowych walk zaprezentowano publiczności podczas II Wieczoru Boksu, który odbył się w hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Pleszewie. Każdy pojedynek składał się z trzech rund.

W ringu zaprezentowało się 24 zawodników reprezentujących KS Prosnę Kalisz, Boks Pleszew i KBC Ostrów Wlkp.

Ale nie to było tego wieczoru najważniejsze. Każda walka kończyła się remisem. Liczył się cel. 

Podczas imprezy zbierano bowiem pieniądze na rzecz uchodźców z Ukrainy. Bilet wstępu kosztował 20 zł. Dodatkowo podczas imprezy prowadzono licytację gadżetów. W sumie zebrano ponad 7.000 tysięcy złotych.

reklama

II Wieczór Boksu w Pleszewie prowadził Jacek Tomczak. Sędzią ringowym był Jerzy Radomski. Zabezpieczenie medyczne zapewnili panowie z WOPR Pleszew.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo