Kolejna zmiana lidera [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport Uczestnicy piłkarskich rozgrywek Lider Oldboys Cup 35+ mają za sobą cztery kolejki spotkań. Po każdej z nich następowała zmiana lidera.

Victoria Komiz przegrała 0:2 ze Stalpotem Amatorami, tracąc w tabeli pierwsze miejsce. Zwycięzcy tej rywalizacji zainkasowali pierwsze trzy punkty.

Na czoło tabeli powrócił Tilgner, który zwyciężył Oldboys Gołuchów 8:3. Gołuchowianie dotrzymywali kroku nowemu przodownikowi tylko w pierwszej połowie, po której przegrywali 3:4.

Edbet Kowalew prowadził z Fokus Oldboys 50 2:0, a po pierwszej połowie 3:2, ale ostatecznie zszedł z boiska pokonany. Od stanu 4:4 gole strzelali już tylko zawodnicy, którzy już za tydzień reprezentować będą nasz powiat w Mistrzostwach Polski Oldbojów 50+. Mecz zakończył się ich wygraną 7:4.

Na czele klasyfikacji strzelców znalazło się trzech piłkarzy: Krzysztof Konieczny i Dominik Włodarczyk z Tilgnera oraz Bartosz Olejnik z Edbetu. Zdobyli oni dotąd po 6 goli. Łącznie do właściwej bramki piłkę kierowało już 40 zawodników. Gole samobójcze były cztery.

Rozgrywki wznowione zostaną 16 czerwca.

LIDER OLDBOYS CUP 35+

Termin IV – 26 maja 2023:

Edbet Kowalew – Fokus Oldboys 50 4:7

Gole: Tomasz Olejnik, Dawid Ginter, Łukasz Walędziak, Bartosz Olejnik – Dominik Kubiak (2), Radosław Fibner (2), Tomasz Adamczyk (2), Daniel Walczak

Oldboys Gołuchów – Tilgner Pleszew 3:8

Gole: Mateusz Grabarek (2), Rafał Górny – Dominik Włodarczyk (2), Adam Włodarczyk (2), Zdzisław Gorzeliński, Krzysztof Konieczny, gole samobójcze (2)

Victoria Komiz – Stalpot Amatorzy 0:2

Gole: Emil Marszałek, Piotr Juraczyk