LIDER OLDBOYS CUP 35+. Wielkie emocje w starciu o pierwsze miejsce

Sport Oldboys Gołuchów nie wykorzystał szansy na objęcie prowadzenia w tabeli Lider Oldboys Cup 35+. Victoria Komiz odrobiła straty z pierwszej połowy i umocniła się w fotelu lidera.

To był zacięty i wyrównany mecz. Po pierwszej połowie gołuchowianie wygrywali 3:2. Liderowi rozgrywek nie przeszkodziło kadrowe osłabienie, w drugiej połowie odrobił straty z nawiązką i wygrał 4:3.

Nie mniejsze emocje przyniosło drugie spotkanie. Sa-Len Taczanów był bliski zdobycia pierwszych punktów w tym sezonie. Z Tilgnerem Veritas prowadził 1:0, później odrobił trzybramkowy deficyt i ze stanu 1:4 doprowadził do remisu 4:4. Miał sytuacje na 5:4. Nie wykorzystał ich i to się zemściło. Obrońcy mistrzowskiego tytułu zadali w samej końcówce trzy ciosy i ostatecznie wygrali 7:4.

Mecze tradycyjnie rozegrane zostały na „Orliku” przy Zespole Szkół Technicznych w Pleszewie. Głównym organizatorem rozgrywek jest Sebastian Wasielewski, którego przy stoliku sędziowskim wspierają Maciej Jaworski i Leszek Kołaski.

LIDER OLDBOYS CUP 35+

Termin IV – 18 czerwca 2021

Victoria Komiz – Oldboys Gołuchów 4:3

Gole: 0:1 – Łukasz Witucki, 1:1 – Robert Wieczorek (z rzutu wolnego), 2:1 – Grzegorz Szwajkowski, 2:2 – Łukasz Witucki, 2:3 – Tomasz Szymkowiak (głową), 3:3 – Karol Szehyński, 4:3 – Robert Wieczorek (z rzutu rożnego)

Tilgner Veritas – Sa-Len Taczanów 7:4

Gole: 0:1 – Przemysław Karaś, 1:1 – Marek Bukowski, 2:1 – Mariusz Rybarczyk, 3:1 – Krzysztof Konieczny, 4:1 – Łukasz Bandosz, 4:2 – Marcin Pietrzak, 4:3 – Łukasz Walędziak, 4:4 – Łukasz Walędziak, 5:4 – Adam Włodarczyk, 6:4 – Łukasz Bandosz, 7:4 – Marcin Woźniak