Na boiskach klasy okręgowej [ZDJĘCIA]

Na boiskach klasy okręgowej [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

"Życie Pleszewa" odwiedziło dziś boiska w Taczanowie Drugim, Dobrzycy i Pleszewie, gdzie swoje kolejne mecze rozegrały zespoły Żaków, Czarnych i Stali. Prezentujemy zdjęcia. Drużyna Żaków prowadziła do przerwy z Gorzyczanką 2:0 po trafieniach Adama Włodarczyka (z karnego) i Emila Łyskawki. Krzysztof Śledzianowski obronił rzut karny, ale po przerwie pięciokrotnie wyciągał piłkę z siatki. Dwa różne oblicza zaprezentowała Stal. W pierwszej połowie trzy gole uzyskał Krystian Benuszak, a jednego Tomasz Zawada. Gdy wydawało się, że pleszewianie ograją rywali z Trzcinicy w rekordowych rozmiarach, do głosu doszli rywale i mecz zakończył się wygraną Stali "tylko" 4:2. Po 2,5 roku przerwy w bramce Czarnych ponownie wystąpił Michał Wesoły i spisał się doskonale, zachowując w konfrontacji z Odolanovią czyste konto. "Strzałem życia" z połowy boiska popisał się Przemysław Andrzejak i dobrzyczanie zainkasowali trzy punkty. Szerzej we wtorkowym wydaniu "Życia Pleszewa". (ph)