Przed trzytygodniową przerwą

Przed trzytygodniową przerwą - Zdjęcie główne

Ostatnia przed trzytygodniową przerwą kolejka spotkań Pleszewskiej Ligi Piłki Nożnej przeprowadzona została na głównej płycie stadionu miejskiego, a mecze skrócono – ze względu na upał – o dziesięć minut. Nie przeszkodziło to Amatorom, którzy wbili Czerminowi aż 7 bramek. Triumfatorzy awansowali w tabeli na drugie miejsce, bo dotychczasowy wicelider, Tilgner, uległ Instalowi 0:1. Prowadzenie w tabeli utrzymał Eka Fokus Żegocin, który wygrał z Hatexem 3:0. Ekomix zremisował ponadto 2:2 z Victorią Elektro-Miz.Mecze sędziowali Kaja Szymańska i Dariusz Bajka. Szczegóły, w tym strzelcy wszystkich bramek i aktualna tabela, we wtorkowym wydaniu "Życia Pleszewa". (ph)