Przełamanie Płomyka

Przełamanie Płomyka - Zdjęcie główne

Piłkarze Plomyka przełamali złą passę i po trzech porażkach z rzędu ograli 4:1 KKS Włókniarz Kalisz. Koźminiecko-jarociński zespół już do przerwy prowadził 3:0, a gole w tym okresie zdobywali Paweł Kryś (z karnego), Dariusz Małecki i Kamil Stefaniak (głową). Po przerwie gola jeszcze strzelił Damian Kosiński i wydawało się, że rywale wyjadą z jeszcze pokaźniejszym bagażem bramek. Tak się nie stało, choć okazje były. To kaliszanie po uderzeniu Daniela Armatysa w doliczonym czasie gry uzyskali honorowe trafienie. Pojedynek wyjątkowo odbył się w Jarocinie ze względu na środki bezpieczeństwa w związku z "zawodami podwyższonego ryzyka". (ph).