Siatkarki Libero przegrały z poznaniankami

Siatkarki Libero przegrały z poznaniankami - Zdjęcie główne

To nie jest udany sezon dla siatkarek PSPS Libero Domer. Pleszewianki wygrały w zasadniczej części rozgrywek III ligi tylko jeden pojedynek i w rezultacie przyszło im rywalizować o miejsca 9-12. Pierwszymi rywalkami były siatkarki UKS-u Rataje ZSO 4 Poznań.

Pojedynek odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie. Poznaniankom wystarczyło zaledwie 61 minut, by rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść w trzech setach. Dysponujący wąską kadrą pleszewski zespół zdołał ugrać tylko 47 punktów, z czego część po ewidentnych błędach własnych rywalek. Nasze siatkarki miały dużo więcej pomyłek, dlatego poniosły porażkę. Stać je na lepszy występ w rewanżowym meczu w Poznaniu.