Sparta ograna, czas na Centrę

Sparta ograna, czas na Centrę  - Zdjęcie główne

Piłkarze LKS-u Gołuchów zrobili spory krok w stronę utrzymania się w IV lidze. Pokonali dzisiaj Spartę Konin i awansowali w tabeli na jedenaste miejsce. Pojedynek nie rozpoczął się pomyślnie dla gołuchowian, którzy po strzale z rzutu karnego Damiana Tylaka przeegrywali 0:1, a rywale mieli jeszcze dwie dogodne sytuacje na wbicie gola. Tymczasem nasz zespół grał nerwowo i nieskutecznie, a zamiast goli skończyło się na słupku i poprzeczce. Na szczęście pod koniec pierwszej połowy bramki strzelili Michał Giecz i Dominik Marcinkowski, a po przerwie poprawili Mateusz Szkudlarski i ponownie Dominik Marcinkowski (na zdjęciu zdobywcy wszystkich goli dla LKS-u). Rywale odpowiedzieli bramką Mariusza Olczyka i mecz zakończył się wynikiem 4:2. Szczegóły we wtorkowym wydaniu "Życia Pleszewa". Poniżej zdjęcia z dzisiejszego pojedynku. (ph)