Tenisiści walczyli w Gołuchowie

Tenisiści walczyli w Gołuchowie - Zdjęcie główne

Już po raz dziesiąty rozegrano na kortach NET w Gołuchowie Otwarte Mistrzostwa Amatorów Południowej Wielkopolski w Tenisie Ziemnym.

Zawody zaadresowane zostały do uczestników, którzy nigdy nie byli klasyfikowani na listach PZT i nie posiadają licencji PZT AiS. Na korcie najlepiej wiodło się kaliszanom. W finale Jacek Cichorski pokonał 7:5, 0:6, 10:5 Przemysława Wroteckiego. W pojedynku o trzecie miejsce Mirosław Borodo (Koźmin Wlkp) pokonał 6:3, 6:3 Sebastiana Jurka. Organizatorem i zarazem głównym sponsorem turnieju był NET, których ufundował najlepszym sprzęt tenisowy. Czołowi tenisiści Południowej Wielkopolski otrzymali też nagrody od firmy „Agrico”. Wszyscy uczestnicy zyskali ponadto upominki od firmy „Interjarek”.