Triumf gimnazjalistów z Gołuchowa [FILM, ZDJĘCIA]

Triumf gimnazjalistów z Gołuchowa [FILM, ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Reprezentanci Gimnazjum w Gołuchowie zwyciężyli w XVII Halowym Turnieju Piłki Nożnej "Ferie z Życiem" o Puchar Starosty Pleszewskiego. W dwudniowych zawodach przeprowadzonych w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie wystartowało 14 reprezentacji gimnazjalnych. W fazie finałowej zagrało osiem najlepszych.Pierwsze miejsce wywalczyli podopieczni Jarosława Ślusarza, pokonując w finale 2:1 gimnazjalistów z Chocza. Trzecią lokatę zajęła drużyna z Gimnazjum nr 3 w Pleszewie, a czwartą - zespół z Białobłot. Zwycięski zespół otrzymał czek o wartości 1000 złotych na zakup sprzętu sportowego, ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Pleszewie. Nagrodę wręczył naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Sławomir Sobczyk. Czołowe zespoły uhonorowane zostały ponadto piłkami i pucharami. Patryk Kieliba strzelił łącznie 20 goli i został "królem strzelców". W nagrodę otrzymał od radnego Sebastiana Wasielewskiego piłkę i statuetkę. Turniej zorganizowany został przez "Życie Pleszewa", Sport Pleszew Sp. z o.o. i Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie. Obszerna relacja, w tym zdjęcia wszystkich zespołów, w kolejnym "Życiu Pleszewa". (ph)

Zdjęcia: Piotr Hain, Piotr Budnik